Firma ALTON działa na polskim rynku od 2004 roku i z każdym rokiem zwiększa asortyment oferowanych produktów i usług. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w produkcji i dostawie części zamiennych do pieców do obróbki cieplnej metali. Elementy grzejne do pieców hartowniczych wykonujemy z wysokiej jakości drutu oporowego lub taśmy oporowej KANTHAL. Retorty i wirniki z wałami wykonujemy z wysokiej jakości stali H16N36S2 lub H25N20S2.

Do pieców sylitowych oferujemy różnego rodzaju elementy grzejne sylitowe, które w przypadku specjalnych wymagań Klienta sprowadzamy na zamówienie.

Ponadto oferujemy także wykonawstwo pieców komorowych i wgłębnych między innymi do hartowania, wyżarzania, nawęglania i innych procesów obróbki cieplnej. W swoich urządzeniach stosujemy nowoczesne materiały ceramiczne i izolacyjne, wysokiej jakości elementy grzejne z drutu lub taśmy oporowej oraz nowoczesne rozwiązania szaf sterowniczych wspomagających pracę naszych urządzeń.

Specjalizujemy się także w modernizacjach i remontach pieców komorowych i wgłębnych.

Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i usług, terminowość dostaw oraz konkurencyjne ceny. Na spirale grzejne i płyty denne dajemy gwarancję na 6 miesięcy lub 1000 roboczogodzin.